Program (7 Gün)
TarihSalonSaatEv SahibiMisafirCKümeKtg.TürG
16.01.2018Burhan Felek15:00GEZ GRUP MALTEPE YALI SPORSALİHLİ BLD.B1LIGBBYKBLEA
17:00THYROTA KOLEJİB1LIGBBYKBLEA
Tozkoparan 18:15cihangirIBBSKEGEGNCEGR-
19:30TaksimKurtulusEBERKBYKEGR-
Tvf 50.Yıl18:15UnoGDBGKIL1KGNCBGR-
19:30FBTEDBYKSF1KYLDZBGR-
Yeşilyurt15:30YEŞİLYURTSARIYER BLD.B1LIGBBYKBLEA
17.01.2018Bahçelievler18:30AykaistsmacBYKIL3KYLDZBGRB
19:45BagcilarevrenPendikCinarEBERKBYKEGR-
Eczacıbaşı17:30ECZACIBAŞIGALATASARAYBVVSBYKBLE-
Tozkoparan 18:15ECZESBYKSF1KYLDZBGR-
19:30itüVizyonBBBYNBYKBGR-
Tvf 50.Yıl18:15KartalBldTHYBGKISL1KGNCBGRA
19:30TesvikiyeAtesEBERKBYKEGR-
Vakıfbank Spor Sarayı17:00VAKIFBANKBEŞİKTAŞBVVSBYKBLE-
18.01.2018Osman Solakoğlu18:15Avcilar1903AtakentelitBGKIL3KGNCBGRB
19:30cihangirFBEYEYLDZEGR-
Sarıyer18:15Sarıyerbld.BeylikduzuvolBYKISLCFYLDZBCF-
19:30YenikoyvolKcekmeceBYKISLCFYLDZBCF-
Tozkoparan 18:15TesvikiyeBakirkoysuBGKIL3KGNCBGRA
19:30VefaAlyaBBBYNBYKBGR-
Tvf 50.Yıl18:15MaltepeyaliYesilyurtBGKISL1KGNCBGRA
19:301907KanaryaKartalandBGKIL1KGNCBGR-
19.01.2018Bahçelievler18:15BBSKGSBYKSF1KYLDZBGR-
19:30GirişimMevlanakapıBBBYNBYKBGR-
S.Tepe Yenidğn18:15MemarmaraThyBYKISLCFYLDZBCF-
19:302014MaltepeAtesBGKIL2KGNCBGR-
Sarıyer18:15SisliIstSanatBGKIL4KGNCBGR-
19:30IBBSKBCekmeceVolBGKISL1KGNCBGRA
Sultanbeyli Ss18:15FbkEkolBYKISLKLSYLDZBKLS-
19:30SancaktepeistPendikgucuBYKIL2KYLDZBGRA
Tvf 50.Yıl18:15BJKFBBGKSF1KGNCBGR-
19:30BogaziciNovaBGKIL2KGNCBGR-
20.01.2018Akatlar14:00BEŞİKTAŞHALKBANKEEFELERBYKELE-
Bahçeköy Orman Fakültesi17:00SARIYER BLD.ALAŞEHİR BLD.B1LIGBBYKBLEA
Bahçelievler10:00istbolBCekmeceVolBKKIL3KKCKBGRB
Bahçelievler Salonu16:00BAHÇELİEVLER VOLEYBOLTHYB1LIGBBYKBLEA
Burhan Felek14:00FMV IŞIK SPORBAHÇELİEVLER BLD.B2LIGBBYKBLE2
Haldun Alagaş17:00İSTANBUL BBSKFENERBAHÇEEEFELERBYKELE-
Sarıyer10:00BeyazMartiSisli-BBKKIL4KKCKBGRB
11:30EsenlerSisli-ABKKIL4KKCKBGRC
13:00SisliBasaksehir-BBYKIL4KYLDZBGRB
16:30TesvikiyeKayasehirBBBYNBYKBGR-
Yakacıkito10:00AltinyurtibbskBEMDEMDEGR-
11:30MeMarmaraBJKEMDEMDEGR-
13:00FbProfDrGaziYasargilEMDEMDEGR-
15:00FbkMaltepeyaliBKKISLKLSKCKBKLS-
16:30BalkanybaglarAkademiistBKKISLKLSKCKBKLS-
21.01.2018Akatlar14:00BEŞİKTAŞFENERBAHÇEBVVSBYKBLE-
Bahçelievler14:30BbskIbbskBKKISLCFKCKBCF-
16:00BduzuvolSarıyerBMDKISLKLSBMDBKLSB
17:30MevlanakapıVefaBBBYNBYKBGR-
Beylikdüzü Spor Kompleksi16:00BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSASSERAMİKSANBVVSBYKBLE-
Burhan Felek13:00MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİBURSA 4M ALTIN ELEKTRİKB2LIGBBYKBLE1
15:00ALP SPORESENLER ARTERUSB2LIGBBYKBLE2
Gs Park Voleybol Sl.14:00GALATASARAYVAKIFBANKBVVSBYKBLE-
Haldun Alagaş14:00İSTANBUL BBSKESER SPORE1LIGEBYKELEA
S.Tepe Yenidğn13:00BalkanybaglarBahcelivolBMDKISLFNLMDBFNL-
15:00BeykozVolBogaziciBKKIL1KKCKBGRA
16:30BJKAltinyurtEKEKCKEGR-
Sarıyer13:00AtakentElit-CBest-ABMDKIL3KMDBGRC
15:00Tesvikiye-ABest-BBKKIL4KKCKBGRA
16:30Tesvikiye-BEnkaBKKIL4KKCKBGRC
Silivri14:00SİLİVRİ SPORBİGA ÇİÇEKLİDEDEB2LIGBBYKBLE2
Ups Spor Kompleksi18:00UPSVAKIFBANKB2LIGBBYKBLE1
22.01.2018Tvf 50.Yıl10:00FbkMaltepeyaliBMDKISLKLSBMDBKLSB
11:30AltinyurtKcekmeceBMDKISLKLSAMDBKLSA
13:00Eczacibasi-CBogazici-BBMDKIL1KMDBGRD
15:00AltinyurtFBBYKSF1KYLDZBGR-
16:30GSVakifBYKSF1KYLDZBGR-
23.01.2018Gs Park Voleybol Sl.15:00GALATASARAYZİRAAT BANKASIEEFELERBYKELE-
Osman Solakoğlu13:00SilivriBeylikduzuvolBYKISLCFYLDZBCF-
14:30KcekmeceMemarmaraBYKISLCFYLDZBCF-
17:30BduzubizimkentIbbskBMDKISLKLSAMDBKLSA
Sarıyer13:00ECZTEDBGKSF1KGNCBGR-
15:00YesilyurtUPSBGKISL1KGNCBGRA
24.01.201850. Yıl16:30İSTANBUL BBSKMALİYE İHTİSASE2LIGEBYKELE2
Arnavutköy Bld. Sl.16:00ARNAVUTKÖY BLD.İZMİT DSİB2LIGBBYKBLE1
B.Çekmece Mimar Sinan16:00BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİİSTANBUL BBSKB2LIGBBYKBLE1
Hasan Doğan17:00BAHÇELİEVLER BLD.ALP SPORB2LIGBBYKBLE2
Sarıyer14:00SARIYER BLD.AYVALIKGÜCÜ BLD.B2LIGBBYKBLE2
Tvf 50.Yıl10:00İstanadoluFbkBYKISLKLSYLDZBKLS-
11:30EkolBduzubizimkentBYKISLKLSYLDZBKLS-
19:00AtesMevlanakapıEBERKBYKEGR-
Vakıfbank Spor Sarayı14:00VAKIFBANKGÖLCÜK İHSANİYEB2LIGBBYKBLE1
Yakacık İto16:30KARTAL BLD.ERDEK SPORB2LIGBBYKBLE2
Yıldız Teknik Üniv. Sl.16:00ESENLER ARTERUSSİLİVRİ SPORB2LIGBBYKBLE2
25.01.2018Kovan Skm13:00ESTEDBYKSF1KYLDZBGR-
15:00EScihangirEGEGNCEGR-
17:00ESMeMarmaraBKKSF1KKCKBGR-
Sarıyer11:30THYMeMarmaraBGKISL1KGNCBGRA
13:00SariyerVakifBGKSF1KGNCBGR-
15:00UPSECZBYKSF1KYLDZBGR-
16:30B.DuzuVolFBBGKSF1KGNCBGR-
Tvf 50.Yıl18:00BogazicikartallariSilivriBYKISLCFYLDZBCF-
19:30SosKurtulusBBBYNBYKBGR-
26.01.2018Osman Solakoğlu13:00AtakentelitMaltepeyaliBYKISLKLSYLDZBKLS-
15:00BCekmeceVolKartalBldBGKISL1KGNCBGRA
Tvf 50.Yıl16:00ESCihangirEKEKCKEGR-
18:00AltinyurtgsBGKSF1KGNCBGR-
19:30BogaziciTesvikiyeEBERKBYKEGR-
27.01.2018Akatlar13:30BEŞİKTAŞTKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİKEEFELERBYKELE-
Burhan Felek13:00GEZ GRUP MALTEPE YALI SPORİZMİR B.ŞEHİR BLD.B1LIGBBYKBLEA
15:00THYBALIKESİR B.ŞEHİR BLD.B1LIGBBYKBLEA
17:00FMV IŞIK SPORSARIYER BLD.B2LIGBBYKBLE2
Yeşilyurt15:30YEŞİLYURTROTA KOLEJİB1LIGBBYKBLEA
28.01.201850. Yıl17:00İSTANBUL BBSKVAKIFBANKB2LIGBBYKBLE1
Eczacıbaşı17:30ECZACIBAŞIİLBANKBVVSBYKBLE-
Haldun Alagaş14:00İSTANBUL BBSKANADOLU ÜNİVERSİTESİE1LIGEBYKELEA
Silivri14:00SİLİVRİ SPORALP SPORB2LIGBBYKBLE2
Ups Spor Kompleksi18:00UPSARNAVUTKÖY BLD.B2LIGBBYKBLE1
Vakıfbank Spor Sarayı17:00VAKIFBANKNİLÜFER BLD.BVVSBYKBLE-